Sayın Valimizin Eşi Emine Kaymak Hanımefendi 19 Mayıs Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğünü Ziyaret Etti.

        Valimiz Sayın Osman Kaymak’ın Eşi Emine Kaymak Hanımefendi 19 Mayıs Çocuk Evleri Sitesini ziyaretinde, 19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Tekin Balcı ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Hamit Gümüş tarafından karşılandı.  
        Karşılamanın ardından Valimiz Sayın Osman Kaymak’ın Eşi Emine Kaymak Hanımefendi, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Tekin Balcı’dan kuruluş hakkında bilgi aldı. Toplam kapasitenin 80 çocuk olduğunu söyleyen Tekin Balcı" Kuruluşumuzda bu gün itibariyle 69 kız 3 erkek olmak üzere toplam 72 çocuk kalmaktadır. Kuruluşumuzda 6 grup bulunmakta olup, bir grubumuz 0-5 yaş grubu 3 erkek - 3 kız çocuklarına hizmet verilmektedir. Diğer gruplarımızda 66 çocuk bulunmakta olup 13-18 yaş grubuna hizmet vermektedir.
      Daha sonra Valimiz Sayın Osman Kaymak’ın Eşi Emine Kaymak Hanımefendi ve beraberindekiler 19 Mayıs Çocuk Evleri Sitesinde kalan çocuklarla yakından ilgilenerek, çeşitli hediyeler verdi. Ziyarette ayrıca, 19 Mayıs Çocuk Evleri Sitesi Müdürü Fatih Karateke hazır bulundu.